Unifon schemat
Apartamenty do wynajęcia – Rzeszów

apartamenty do wynajęcia (3)Czy własny dom może być kulą u nogi?
Wydaje się niewiarygodnym twierdzić, że posiadanie domu na własność mogłoby być kulą u nogi. To marzenie wielu osób i często dążą oni do tego latami, wyobrażając sobie swoją przyszłość. Widzą się w niej jako ustabilizowanych właścicieli domów z ogrodem, którzy założyli rodzinę i osiedli w jednym miejscu. Nierzadko biorą kredyty i spłacają je latami.
Jednak w dobie przemian społecznych i kulturowych dotarliśmy do miejsca, w którym wielu młodych ludzi woli apartamenty do wynajęcia od własnych domów i mieszkań. Co ich do tego skłania? Przede wszystkim skłonność do dynamicznego życia. Często zmieniają pracę, nie mają dzieci, chcą stale szkolić się, rozwijać, zmieniać środowisko i otoczenie. Nie wiedzą, czy za kilka miesięcy nie będą mieszkali na drugim końcu kraju lub nawet świata, dlatego posiadanie własnego lokum byłoby dla nich niepotrzebnie wiążące. Musieliby zastanawiać się nad każdą zmianą.
Czy się boją? Niekoniecznie. Umowę najmu można zawsze zerwać, żeby wsiąść w samolot i zanurzyć się w inne społeczeństwo.

Podobne wpisy o budownictwie oraz architekturze:

About the author

Related Posts